Všetko pre správny chod kanalizácie

  • Profesionalita za špičkovú cenu
  • Víkendy a sviatky bez príplatkov
  • Doprava zdarma

Čo ponúkame?

Sme vždy pripravení vyjsť  zákazníkovi v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Používame technológie, ktoré zvládnu vysokotlakové a mechanické čistenie, krtkovanie, trasovanie, monitoring a mnoho iného.

Našou prioritou je byť pohotoví, flexibilní, spoľahliví a cenovo dostupní.

Váš problém diagnostikujeme a vyriešime, nech už je akýkoľvek. Upchatá toaleta, drez, odtok, stačí nám zavolať alebo použiť kontaktný formulár a my sa o nepríjemnosť postaráme rýchlo a kvalitne.

PROFESIONALITA

SPOĽAHLIVOSŤ

Kontaktujte nás online

Odošlite vyplnený formulár s popisom poruchy a čo najskôr sa vám ozveme

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.

Rozlúčte sa s problémami s kanalizáciou!

Zavolajte nám a o všetko ostatné sa už postaráme my

Naše služby

Nie ste si istí, či ste na dobrom mieste? Pozrite sa, aké služby ponúkame svojim zákazníkom a presvedčte sa, že ste správne.

Kontaktujte nás

Kde pôsobíme

Pochádzame z Rumanovej blízko Nitry a sme k dispozícii ľuďom na Západnom Slovensku. Od Bratislavy až po Prievidzu. V prípade potreby sa k vám vieme dostať v priebehu minút až hodiny.

Objednať služby teraz

Naše poslanie

Našim zákazníkom vychádzame vždy v ústrety a pristupujeme k špecifickým problémom špecifickými riešeniami.

Preto poskytujeme servis 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Rozumieme, že kanalizácie nevyžadujú opravy len počas pracovných hodín a snažíme sa vyhovieť každému z vás.