Problémy

Upchatý drez, vaňa, sifón, WC

Určite vašim prvotným riešením bolo zakúpiť čistiaci prípravok typu hydroxid sodný – Sifo atď.. V pretrvávajúcich problémoch vám síce tento čistiaci prostriedok pomôže, no v konečnom dôsledku váš problém nevyrieši. Častým používaním týchto čistiacich prostriedkov váš problém zhorší a skomplikuje našu prácu, nakoľko po zatvrdnutí týchto čistiacich prostriedkov sa nános ťažšie odstraňuje! Doporučenie – je krtkovanie, nakoľko je možné čistiť malý priemer potrubia bez vyplavenia splaškov z kanalizácie. Je šetrné k životnému prostrediu ako aj k vašej kanalizácii. Silné agresívne chemické prostriedky na spriechodnenie môžu časom poškodiť vaše potrubie či kanalizáciu , čo vás bude v konečnom dôsledku stáť nemalé finančné prostriedky na opravu!

Upchatá vonkajšia kanalizácia!

Spláchli ste toaletu a voda vám neodteká? Tak toto určite nepoteší! Príčin môže byť viacero. Jedna z častých príčin býva, že závesná vôňa na toalete vám spadne do odtoku a tým pádom zpriečená zablokuje správny chod kanalizácie. Jeden z častých príčin býva aj plná žumpa, nakoľko sa pozabudne na kontrolu stavu hladiny. Ďalším častým javom býva zlý spád kanalizácie, kde v danom mieste stojí voda a mastné tuky a zvyšky jedál a odpadu časom vytvoria nepriechodnosť kanalizácie. Na tento problém sa používa technológia sily prúdu vody. Vďaka vodným tryskám, ktoré zvládnu čistenie a frézovanie i silne upchatého potrubia. Na tento problém používame špičkové zariadenie Rothenberger ovládané na diaľku, čo nám uľahčuje prácu. Vodné čerpadlo SPECK nám dáva dostatočnú silu na spriechodnenie akejkoľvek nepriechodnej kanalizácie.

Vaše problémy radi profesionálne vyriešime

Zavolajte nám

Napíšte mail

Vyplňte kontaktný formulár

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.