Krtkovanie

KRTKOVANIE

Krtkovanie – je mechanické čistenie potrubia či kanalizácie, ktoré je šetrné nielen k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu. Slúži na vyčistenie a frézovanie usadenín mastných tukov, ako aj odstraňovanie prerastených koreňov v kanalizácii.

Technika krtkovanie

Na krtkovanie používame elektronický stroj REMS Cobra 22 na čistenie trubiek s priemerom 20-150mm. Pohonná jednotka s ozubeným remeňom má kondenzátorový motor 230V 50Hz 750W. REMS je na špičke technického pokroku a práve preto používame toto zariadenie. Odtok či upchatá kanalizácia v domácnosti spôsobuje nemalé nepríjemnosti. Upchatý drez, WC, umývadlo – to je pre zariadenie REMS Cobra 22 hračka! Riešením na upchaté potrubie či kanalizáciu je KRTKOVANIE – je to mechanické čistenie, ktoré je šetrné nielen k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu. Krtkovanie slúži na vyčistenie a frézovanie usadenín mastných tukov, ako aj odstraňovanie prerastených koreňov v kanalizácii.

Navštívte nás na facebookovej stránke Kanalizačný servis, kde nájdete fotodokumentáciu ako aj videá od našich spokojných zákazníkov.

Zavolajte alebo nám napíšte pre krtkovanie kanalizácie

Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom mailu a my vám zaistíme najrýchlejšie riešenie problému.

Zavolajte nám

Napíšte mail

Vyplňte kontaktný formulár

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.